جشنواره نوروز ۹۸

«زمان » و «عمر» یک سرمایه بسیارارزشمند، اما تمام شدنی است.

کسانی که از لحظه لحظه این سرمایه، در راه سعادت و کمال وبهروزی خویش بهره گیرند، در آینده و در بخشهای پایانی عمر،گرفتار «حسرت » برگذشته نخواهند شد.

گرچه در گردونه تلاشهای آموزشی و اقتصادی و فعالیتهای سالانه،ایامی به عنوان «تعطیلات » در نظر گرفته شده است، اما آنچه «تعطیل بردار» نیست، حرکت در مسیر تکامل و تلاش در راه بهره گیری های معنوی از سرمایه زمان و عمر است.

با این مقدمه،جای طرح این مساله است که از «تعطیلات » از جمله تعطیلات نوروزی چگونه می توان بهره گرفت و این فرصت را از هدر رفتن نجات داد؟ بخصوص برای جوانان عزیز که این سرمایه برای آنان هم مهمتر است و هم به سرعت در حال سپری شدن!

از قدیم گفته اند:

می کوش به هر ورق که خوانی تا معنی آن تمام دانی

در شیوه آموختن، تعطیلات فرجه ای برای بازنگری به دروس گذشته و یا فرصتی جهت فراگیری مهارتهای جدید میباشد ، فارغ از همهمه ها و آشوب های ذهنی …

به بهانه تعطیلی، نباید ذهن را هم تعطیل کرد

دوره های نوروزی طلاکاران فرصتی عالی برای آنانکه قدرلحظات طلایی زندگی را میدانند و فرصتها را از دست نمی دهند :

 

درباره مدیر سایت

سید شهاب کاظمی با 25 سال سابقه آموزشی ، 35 سال سابقه طراحی و تولید طلا و جواهر ، مبتکر آموزش غیر حضوری در ایران ، مبتکر شیوه های نوین آموزشی بر اساس استانداردهای جهانی ، دارای مدرک بین المللی مدیریت آموزشی ساخت زیورآلات و صنایع دستی از آکادمی پیکسا ی کانادا ، دارای مدرک بین المللی مربی گری از دانشگاه آکسفورد کرت انگلستان ، دارای مدرک مدیریت نوین ویژه مدیران صنعت طلا و جواهرو صنایع دستی از انجمن مدیریت ایران . دارای استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال از دانشگاه شهید بهشتی . دارای مدرک مربی گری از سازمان فنی و حرفه ای کشور .
این نوشته در آموزش ویژه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.