آموزش ساخت پروژه های طلا و جواهرسازی به صورت قدم به قدم Step By Step

برای اولین بار در ایران این شرکت اقدام به تهیه و تولید مجموعه آموزشی ساخت پروژه های طلا و جواهر سازی بصورت مصور , قدم به قدم (Step By Srep) نموده است .

 با استفاده از این روش که بر اساس آخرین متد آموزشی دنیا و کاملا فارسی تهیه شده اند ، با جدیدترین روشهای نوین طلا و جواهرسازی آشنا شده و کمتر از آنچه تصور کنید به یک طلا و جواهرساز حرفه ای تبدیل خواهید شد .

این مجموعه ها جهت کلیه علاقمندان ، هنرجویان ، طراحان و طلا و جواهرسازان  ، بصورت جامع از مبتدی تا کاملا حرفه ای و به صورت تک رشته ای تهیه گشته است

آموزش گام به گام

درباره مدیر سایت

سید شهاب کاظمی با 25 سال سابقه آموزشی ، 35 سال سابقه طراحی و تولید طلا و جواهر ، مبتکر آموزش غیر حضوری در ایران ، مبتکر شیوه های نوین آموزشی بر اساس استانداردهای جهانی ، دارای مدرک بین المللی مدیریت آموزشی ساخت زیورآلات و صنایع دستی از آکادمی پیکسا ی کانادا ، دارای مدرک بین المللی مربی گری از دانشگاه آکسفورد کرت انگلستان ، دارای مدرک مدیریت نوین ویژه مدیران صنعت طلا و جواهرو صنایع دستی از انجمن مدیریت ایران . دارای استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال از دانشگاه شهید بهشتی . دارای مدرک مربی گری از سازمان فنی و حرفه ای کشور .
این نوشته در مجموعه پروژه های ساخت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.